ОТОЧЕННЯ

ЖК «Теремки» – це ідеальне місце для спокійного та комфортного життя. Ми дуже довго вибирали майданчик для вашого майбутнього будинку і вибрали, мабуть, найкращий з можливих варіантів. У Києві знайдеться небагато будинків, які зусібіч оточені зеленню парків та лісів.

ТОРГОВЕЛЬНІ ЦЕНТРИ

01.

ТРЦ «Art-Mall»

ТРЦ «Art-Mall» Торгово-розважальний центр для всієї родини. Понад 200 магазинів одягу, взуття, парфумерії, аксесуарів і біжутерії, товарів для дому.

02.

ТРЦ «Магелан»

Триповерховий торгово-розважальний комплекс «Магелан» – одне з найкращих місць для шопінгу та відпочинку.

03.

«Епіцентр»

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів.

04.

«МЕТРО» Україна

Класичний торговий центр із 30 000 найменувань товарів в асортименті.

05.

ТРЦ «Аракс»

Великий торговий центр меблів та предметів інтер’єру.

ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ

Тільки уявіть: якихось кількасот метрів – і ви вже в одному з найгарніших парків столиці – «Феофанії». Спокій багатовікових дубів, каскади чистих озер, свіжість води цілющого джерела і кілька гектарів майже недоторканої природи. І все це зовсім поруч із вашим майбутнім домом.

По інший бік розмістився Національний комплекс «Експоцентр України». Взимку сюди можна прийти на «Зимову країну», влітку – поплавати у відкритому басейні, восени і навесні – покататися на велосипедах чи просто прогулятися затишними алеями.

06.

KidsWill

KidsWill - це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність - це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.

07.

Експоцентр ВДНГ

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) – головний виставковий майданчик країни.

08.

Київський іподром

Комплекс для занять кінним спортом та проведення кінно-спортивних змагань. Територія іподрому – 45 гектарів.

09.

Картинг-центр

Прокатний картинг сучасного спортивного рівня.

10.

Прокат велосипедів

Оренда, прокат і доставка будь-яких велосипедів.

Купить квартиру: правый берег, Киев. Миссия выполнима

При покупке квартиры поиск подходящего района - одна из первых задач. А среди 10 районов Киева, к тому же разделенных рекой, выбрать "тот самый" может быть весьма непросто, ведь каждый из районов индивидуален и обладает собственной атмосферой.

Чтобы облегчить себе выбор, вначале определитесь, на каком берегу Днепра Вы хотите жить - правом или левом. На Левом берегу расположены замечательные районы, однако если Вы хотите полноценно ощутить, каково это - купить квартиру в Киеве, Правый берег ждет Вас.

Правобережный Киев - это центр деловой активности. Здесь находится большинство крупных бизнес-центров, офисов международных и местных компаний, коворкингов и образовательных учреждений.

Именно на Правом берегу Киева находится исторический центр города. Здесь можно прогуляться по респектабельному Печерску, спуститься на деловой и одновременно веселый Крещатик, а оттуда - на романтический Подол.

Также именно в западной части города сосредоточено большинство мест для городских развлечений - баров и ресторанов, семейных кафе и кондитерских, центров активного и экстремального отдыха, театров и кинотеатров.

Купить квартиру Киев: Правый берег как островок спокойствия

Купить квартиру в Киеве на Правом берегу - это значит всегда быть в центре событий. А купить квартиру в жилом комплексе "Теремки" - это значит получить также возможность отдохнуть от городской суеты. Вокруг комплекса находятся ВДНХ, Голосеевский парк, музей под открытым небом им. Пирогова и Феофания. Не покидая окрестностей дома, Вы сможете совершать приятные  прогулки в парке, покататься на велосипедах или лошадях, перекусить на свежем воздухе и устроить себе и близким приятный отдых.

Из окон квартир комплекса открывается удивительный вид на Киев, который будет каждый день вдохновлять Вас и приносить умиротворение. Чтобы выбрать квартиру и посмотреть все необходимые документы на строительство, узнать недостающую информацию или детализировать условия покупки, просто оставьте свой телефонный номер в форме заказа звонка. Специалист "Интергал-Буд" с радостью проконсультирует Вас и поможет принять наилучшее решение.