Динаміка будівництва станом на 29.10.18

Шановні покупці, пропонуємо ознайомитися з динамікою будівництва станом на 29.10.18 р.:

1 черга - завершення установки вікон до 25 поверху включно. Проводяться роботи з утеплення будинку. Виконуються покрівельні роботи. Проводяться роботи з фарбування фасаду.
Проводяться внутрішні інженерні та сантехнічні роботи. Виконується штукатурка стін в місцях загального користування на 1 поверсі. Заливка стяжки з 23 по 25 поверх. Виконується установка кошиків під кондиціонери. 
2 черга, 2 секція - виконується установка вікон на 24, 25 поверсі включно. Виконується гідроізоляція цокольного поверху. Виконуються покрівельні роботи. Виконується розведення електрики на 11 поверсі.
2 черга, 3 секція - виконується установка вікон на 19 поверсі. Виконується утеплення покрівлі будинку. Виконується розведення електрики на 4 поверсі. Виконується штукатурка стін в квартирах на 9 поверсі. Виконується гідроізоляція цокольного поверху. Виконується розведення електрики на 11 поверсі.
3 черга, 4 секція - виконується кладка з 5 по 10 поверх включно.
3 черга, 5 секція - виконується перекриття вертикальних елементів 19 поверху. Виконується кладка на 2, 3, 9,10 поверхах включно. 
3 черга, 6 секція - виконується кладка з 2 по 8 поверх включно.

Фотозвіт з будівництва Ви можете подивитися в нашій галереї.

З повагою, компанія "Інтергал-Буд"