ОТОЧЕННЯ

ЖК «Теремки» – це ідеальне місце для спокійного та комфортного життя. Ми дуже довго вибирали майданчик для вашого майбутнього будинку і вибрали, мабуть, найкращий з можливих варіантів. У Києві знайдеться небагато будинків, які зусібіч оточені зеленню парків та лісів.

ТОРГОВЕЛЬНІ ЦЕНТРИ

01.

ТРЦ «Art-Mall»

Торгово-розважальний центр для всієї родини. Понад 200 магазинів одягу, взуття, парфумерії, аксесуарів і біжутерії, товарів для дому.

02.

ТРЦ «Магелан»

Триповерховий торгово-розважальний комплекс з великими супермаркетом "Ашан" – одне з найкращих місць для шопінгу та відпочинку.

03.

«Епіцентр»

Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів.

04.

«МЕТRO» Україна

Класичний торговий центр із 30 000 найменувань товарів в асортименті.

05.

ТРЦ «Аракс»

Великий торговий центр меблів та предметів інтер’єру.

ЦІКАВЕ ДОЗВІЛЛЯ

Тільки уявіть: якихось кількасот метрів – і ви вже в одному з найгарніших парків столиці – «Феофанії». Спокій багатовікових дубів, каскади чистих озер, свіжість води цілющого джерела і кілька гектарів майже недоторканої природи. І все це зовсім поруч із вашим майбутнім домом.

По інший бік розмістився «ВДНГ». Взимку сюди можна прийти на «Зимову країну», влітку – поплавати у відкритому басейні, восени і навесні – покататися на велосипедах чи просто прогулятися затишними алеями.

06.

KidsWill

KidsWill - це перше в Україні дитяче місто професій. Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. Єдина, але суттєва відмінність - це те, що у KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.

07.

Експоцентр ВДНГ

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) – головний виставковий майданчик країни.

08.

Київський іподром

Комплекс для занять кінним спортом та проведення кінно-спортивних змагань. Територія іподрому – 45 гектарів.

09.

Картинг-центр

Прокатний картинг сучасного спортивного рівня.

10.

Прокат велосипедів

Для вашої зручності оренда велосипедів прямо на території комплексу.