ПРО ДЕВЕЛОПЕРА

Компанія «Інтергал-Буд», заснована 2003 року у Львові, сьогодні є найбільшою недержавною будівельною компанією країни. За час свого існування «Інтергал-Буд» пройшов стрімкий шлях розвитку і зайняв лідерські позиції в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.


ПРО КОМПАНІЮ

«Інтергал-Буд» – надійна будівельна компанія, яка працює для людей.

Пройшовши стрімкий шлях розвитку з 2003 року, «Інтергал-Буд» досяг значних результатів в сфері будівництва житлової та комерційної нерухомості в Україні.

За 19 років було спроектовано та зведено 78 проектів загальною площею більше 4,6 мільйонів квадратних метрів. Досягнення компанії дозволяють їй впевнено утримувати лідерські позиції на будівельному ринку та займати перше місце серед недержавних девелоперів.

Географія представництва забудовника постійно розширюється. На сьогодні комфортні та сучасні житлові проекти реалізуються в Києві, Львові, Рівному, Чернівцях, Житомирі, Ужгороді, Мукачевому та Одесі.

Драйвером успіху «Інтергал-Буд» є постійне прагнення відповідати високим вимогам сучасного ринку нерухомості. Тримаючи руку на пульсі змін, команда зосереджена на розвитку перспективних проектів та відкрита до співпраці з покупцями.

Будівництво житла забезпечує людей найціннішим, – комфортним проживанням та омріяним стилем життя. Тому задоволені власники квартир, а їх вже більше 19-ти тисяч родин, – головна перемога «Інтергал-Буд» та стимул до розвитку.

Наразі тільки в столиці компанія одночасно веде будівництво 13-ти великих житлових комплексів, що разом з регіонами складає понад 900 тисяч квадратних метрів!

Нові квартири очікують на своїх власників у житлових комплексах «Sky Avenue», «City Hub», «Нивки-Парк», «Причал 8», «Сирецькі сади», «Голосіївський», «Паркові озера», заміському комплексі «Озерний гай Гатне» та інших.

Сучасний ринок первинного житла вимагає від девелопера не тільки найвищої якості будівництва та широкого комплексу послуг, а й лояльного ставлення до покупців. Відкритість та ефективна співпраця з покупцями починається з вигідних умов придбання квартири.

«Інтергал-Буд» пропонує власні довгострокові програми розстрочки із соціальними гарантіями, які суттєво вигідніші за умови кредитування банківських установ. Компанія активно пропонує послугу trade-in, завдяки якій можна продати стару квартиру в рахунок придбання нової в житлових комплексах.

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» перша на ринку почала надавати послугу квартири «під ключ». Покупець має змогу значно зекономити час та гроші, отримавши квартиру з готовим ремонтом та гарантіями якості на будівельні матеріали та роботи.

«Інтергал-Буд» дбає про інтереси покупців ще на етапі вибору місця під забудову. Житлові комплекси розташовані у місцях, комфортних для проживання, – у районах зі зручною транспортною розв’язкою, поблизу зелених зон та місць для відпочинку і розваг. В усіх комплексах передбачені власна соціальна інфраструктура та сфера послуг: паркінги, дитячі садки, поліклініки, магазини, кав’ярні, місця для занять спортом та відпочинку.

Саме тому в новобудовах компанії хочеться жити!

Довіра до компанії «Інтергал-Буд» базується на цілком раціональних речах: великій кількості вчасно зведених проектів, високих темпах будівництва, відсутності проблемних забудов, найширшому регіональному охопленні, веденні будівництва за рахунок власних коштів. Відтак, за цим всім стоїть єдине бажання – надавати людям комфорт, впевненість та стабільність у вигляді сучасного європейського житла.

Досягнення компанії були неодноразово підтверджені нагородами престижних вітчизняних та міжнародних конкурсів:

  • «Інтергал-Буд» входить у ТОП-3 найбільших та найнадійніших забудовників України, лідер серед недержавних забудовників.
  • Премія Ibuild «Девелопер Року» 2019.
  • Лауреат професійної премії «Український будівельний Олімп – 2018» у номінації «Лідер будівельної галузі».
  • Переможець конкурсу «Бренд року – 2019» в категорії «Лідер за обсягами будівництва» в номінації «Бездоганна репутація».
  • Премія Ibuild ЖК «Теремки» - «Самий Зелений Комплекс Року» 2018.
  • Переможець номінації «Девелопер року в житловій нерухомості. Україна» міжнародної Премії – EEА PROJECT AWARDS 2019-2020.
  • "ЗІРКА ЯКОСТІ" 2018.
  • Почесна відзнака «Золота зірка» від Конфедерації Будівельників України.

Компанія є членом Ради директорів Конфедерації будівельників України та постійним учасником Ukrainian Building Community.

Компания "Интергал-Буд" - опытный застройщик и надежный партнер при выборе квартиры

Репутация компании, которая ведет строительство здания - один из ключевых факторов, на которые стоит обратить внимание в ходе выбора жилья от застройщика. Авторитетность специализированных компаний измеряется количеством и качеством сданных домов, а также их способностью соблюдать сроки строительства. С учетом высоких цен сделок на строительном рынке, всего одно незавершенное здание от застройщика ставит компанию в один ряд с неблагонадежными компаниями. Для покупателей жилья такое положение дел является однозначным плюсом - чем дольше компания на рынке, тем внимательнее будет следить за своей репутацией.  Новостройки от застройщика с многолетней историей сдаются максимально оперативно, чтобы не разрушить сложившийся имидж на рынке, в то время как "новичку" на рынке еще нечего терять.

Компания "Интергал-буд" была создана в 2003 году.  Первые 5 лет застройщик зарабатывал себе авторитет во Львове и за это время компания сдала порядка 40 зданий. Уже тогда купить новостройку от застройщика "Интергал-Буд" было легко и комфортно.

В 2008 году "Интергал-Буд" занялась строительством и в других регионах и быстро завоевала позиции лидера в своей сфере. Признанию компании способствовали бескомпромиссный подход к качеству, внедрение европейских принципов строительства, безукоризненное соблюдение сроков и сервисный, клиентоориентированный подход к работе.

Такие разные застройщики: Киев доверяет опытным и ответственным компаниям

 Квартиры в новостройках от застройщика в Киеве быстро завоевали популярность среди покупателей и любовь своих жильцов. Ведь недвижимость от застройщика "Интергал-Буд" уже многие годы является символом заботы и уюта. Купить новострой в Киеве от застройщика "Интергал-Буд" - это значит получить качественное, безопасное и экологичное жилье, полноценную социальную и бытовую инфраструктуру. Все новостройки в Киеве от застройщика "Интергал-Буд" спроектированы с учетом потребностей покупателей в детских садах и школах, спортивных площадках и стадионах, скверах и беседках, парковочных зонах и магазинах.

Киевские новостройки от застройщика - это выгодная покупка, поскольку "Интергал-Буд" предлагает собственную систему рассрочки как альтернативу ипотечному кредитованию. Компания предлагает более удобные для покупателей условия, гибкие сроки и форматы оплаты, поэтому цены на столичные новостройки "Интергал-Буд" являются привлекательными для каждого, кто ищет новое жилье. Достаточно только связаться с менеджерами и компетентные специалисты с радостью ответят на все ваши вопросы.