Розстрочка

Для бажаючих придбати квартири в ЖК «Теремки» компанія-забудовник «Інтергал-Буд» надає розстрочку без переплати. Розстрочка від забудовника - це відмінна нагода зекономити час та гроші при покупці квартири.

Компанія «Інтергал-Буд» намагається зробити все, щоб житло стало дійсно доступним для наших покупців: молодих сімей, висококваліфікованих спеціалістів та людей, які цінять тишу та комфорт. Для отримання розстрочки не обов’язково надавати великий пакет документів, чи збирати папери, як це прийнято при оформленні іпотечного кредиту на квартиру вторинного ринку.

Строк виплат може становити 3 роки, 2 роки, 1 рік або 6 місяців. Розмір першого внеску від 30% від загальної вартості. У разі придбання на пів року знижка на перший внесок становитиме 10%, на рік — 8%, на 2 роки - 3%. 

Пропозиція з розтермінування розповсюджується на квартири, комерційні приміщення, паркінги, комори, які наразі у продажу.

Переваги розстрочки від забудовника:

  • Лише паспорт та код для оформлення договору;
  • Не потрібна довідка про доходи та поручитель;
  • Дострокове погашення без штрафних санкцій;
  • Найкоротший термін укладення угоди;
  • Термін розстрочки - до 3 років

Адже «Інтергал-Буд» цінує час та гроші власних клієнтів!

Відвідайте гостинний відділ продажу ЖК! Наші спеціалісти розрахують оптимальний для вас варіант оформлення розстрочки, а також нададуть договори для ознайомлення.

30% мінімальний перший внесок
Виплати у національній валюті - гривні
До 3 років розстрочки