Шоу-рум

Різноманітні дизайнерські решення для вашої квартири

КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ

Переїзд до нового помешкання неможливий без якісного ремонту. І хоча мрія про нову квартиру вже здійснилася, однак потрібно ще чимало часу, грошей і зусиль, щоб довести все до ладу.

Дуже часто ремонт затягується на місяці чи навіть на роки, а результат при цьому далеко не найкращий. Не витрачайте свій дорогоцінний час на ремонтні роботи, доручіть їх професіоналам.

«Інтергал-Буд» готовий взяти на себе всі клопоти з облаштування вашого нового помешкання.

Вибравши варіант квартири з ремонтом «під ключ», ви позбавите себе дискомфорту і зайвого головного болю, адже наші кваліфіковані спеціалісти виконають усі роботи в обумовлений строк і з застосуванням сучасних технологій та матеріалів, які прослужать не один рік.

Все, що вам потрібно, – це визначитися з майбутнім дизайном.

Ми пропонуємо три стилі дизайну:

СУЧАСНА КЛАСИКА, МІНІМАЛІЗМ та СКАНДИНАВСЬКИЙ СТИЛЬ.

Квартири в таких стильових рішеннях є найбільш популярні і затребувані. За бажанням замовника в квартирах буде встановлена кухня, підібрані меблі та навіть штори з аксесуарами. Все в одному стильовому рішенні і високої якості. Таким чином, в'їхати, жити, і ні про що не думати можна буде вже з першого дня.

Ремонт від «Інтергал-Буду» зекономить не тільки ваші сили та час, але й гроші, адже самостійне облаштування квартири важко втілити за такою привабливою ціною, яку пропонує компанія-забудовник.

Виберіть варіант із ремонтом «під ключ» – і ваша квартира буде готова ще до моменту введення будинку в експлуатацію.

Купити квартиру в Києві з ремонтом: легке рішення складних проблем

Переїзд у нову квартиру - це комплексний процес, який складається з декількох частин. Придбання відповідного житла - тільки частина цього процесу. Після підписання договору та отримання ключів нове житло потрібно облаштувати - зробити в ньому ремонт, - щоб квартира стала придатною для життя і затишною. Кожен, хто шукає найшвидший спосіб впоратися з цим завданням, приходить до висновку: "куплю квартиру з ремонтом".

В останні роки можливість купити квартиру з ремонтом в Києві пропонується майже кожним забудовником, який піклується про своїх покупців. При купівлі житла в київській новобудові з ремонтом людина одразу після здачі будинку може заселятися і не переживати про довгі і місяці ремонту. Хоча до цих пір ще не всі покупці розуміють, як зручно купити житло в столичному новобудові з ремонтом і передати всі ремонтні питання на плечі професіоналів.

Як вибрати: купити квартиру з ремонтом чи робити його самостійно?

Ремонт в квартирі своїми руками вимагає постійної уваги. Якщо Ви не захотіли купити квартиру в київській новобудові з готовим ремонтом і найняли бригаду будівельників, то саме Вам доведеться вибирати матеріали і види оздоблень серед різноманіття варіантів, домовлятися про доставку і стежити за графіком поставок, піклуватися про терміни і перевіряти якість робіт на кожному етапі.

Якщо ж Ви здійснюєте ремонтні роботи своїми силами, то до питань контролю та менеджменту додається необхідність витрачати час на самі роботи - проведення комунікацій, електропроводки, оздоблення плиткою, поклейка шпалер або фарбування стін і т.п. При цьому час сучасної активної людини цінується на вагу золота, покупцям доводиться вибирати, на що його витрачати - на власне професійний і духовний розвиток або ж на ремонт.  Замість цього набагато  простіше купити квартиру в Києві з євроремонтом і витратити свій час більш продуктивно і приємно.

Купівля житла в київській новобудові з ремонтом: аналіз переваг

Якісні матеріали, які використовуються, коли Ви купуєте столичну квартиру з ремонтом - екологічні і безпечні.

Зрозуміле ціноутворення – при купівлі житла в столиці з ремонтом,

Ви не зіштовхнетеся з "нечистим на руку" будівельником і точно будете знати, що входить до кошторису.

Грамотний підхід до реалізації житлового простору - проектувальники, дизайнери і будівельники "Інтергал-Буд" продумують максимально до дрібниць, щоб Ваша квартира стала комфортною.

Чіткі терміни - купуючи квартиру з ремонтом в Києві, Ви одразу знаєте, коли можна заселятися в нове житло.

Навіть якщо Ви ще не прийняли рішення "куплю квартиру в Києві з ремонтом", сміливо звертайтеся до фахівців компанії "Інтергал-Буд" -  вони допоможуть зорієнтуватися на ринку житла і ремонту, проконсультують Вас і знайдуть відповіді на питання, що цікавлять.